PBF o koniach
 
IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Forumowe rangi.

Go down 
AutorWiadomość
Gyaradis
Admin
Admin
avatar

Liczba postów : 36
Join date : 13/06/2017

PisanieTemat: Forumowe rangi.   Czw Cze 15, 2017 2:32 pm

Rangi to wyznacznik o postaci, co potrafi i na co zasłużyła. Awanse przyznaje administrator, wszystkim którzy zasługują.

Rangi Specjalne:

  • Władca - sprawuje rządy nad stadem. Może karać jak i nagradzać osoby z jego stada.
  • Namiestnik - namiestnik jest pomocnikiem i prawą ręką władcy. Ciąży na nim bardzo duża odpowiedzialność, jest niezbędną pomocą władcy.
  • Duch- więcej o duchach w encyklopedii.


Droga Wojownika:

1. Wojak - to początkujący wojownik. Za zdobycie rangi otrzymuje jeden topaz.
2. Strażnik - pilnuje terenów stadnych. Za zdobycie rangi otrzymuje 1 [Z]
3. Szpieg - wysyłany jest na tereny wrogów, by śledzić ich. Może posiadać trzy pomieszczenia w swojej siedzibie. Za zdobycie rangi otrzymuje 1 [P]
4. Generał - Może posiadać cztery pomieszczenia w swojej siedzibie, oraz stworzyć jeszcze jedną, z limitem dwóch pokoi. Za zdobycie rangi otrzymuje jeden topaz, 1 [S], 1 [Z], 1 [P].

Droga Medyka:

1. Uczeń - dopiero uczy się o medycynie. Za zdobycie rangi otrzymuje jeden topaz.
2. Zielarz - samodzielnie tworzy leki. Za zdobycie rangi otrzymuje 1 [Z].
3. Medyk - potrafi uratować życie źrebaka, który przyszedł za późno na świat. Może posiadać trzy pomieszczenia w swojej siedzibie. Za zdobycie rangi otrzymuje 1 [S].
4. Szaman - Potrafi leczyć choroby i skracać czas pozostawania ran. Może posiadać siedzibę z limitem czterech pomieszczeń, oraz stworzyć kolejną z limitem dwóch pomieszczeń. Za zdobycie rangi otrzymuje jeden topaz, 1 [S], 1 [Z], 1 [P]

Droga Artysty:

1. Marzyciel - odkrył w sobie artystyczną duszę i chce ją rozwijać. Za zdobycie rangi otrzymuje 1 topaz.
2. Malarz - maluje cudowne obrazy. Może sprzedawać swoje dzieła. Za zdobycie rangi otrzymuje 1 [Z].
3. Muzyk - posiada talent muzyczny. Może organizować płatne koncerty. Może posiadać trzy pomieszczenia w swojej siedzibie. Za zdobycie rangi otrzymuje jeden topaz.
4. Artysta - ma talent praktycznie do wszystkiego. Może posiadać siedzibę z maksimum czterema pomieszczeniami, oraz stworzyć kolejną z limitem dwóch pokoi. Za zdobycie rangi otrzymuje jeden topaz, 1 [S], 1 [Z], 1 [P].

Droga Duchownego:

1. Myśliciel - Poznaje wszystkich bogów i składa im hołd. Modli się do nich o łaskę. Za zdobycie rangi otrzymuje jeden topaz.
2. Oświecony - Jego wiara jest już na tyle duża, że odczytuje znaki dawane przez bogów- może mieć z nimi kontakt, dzięki modlitwie. Za zdobycie rangi otrzymuje 1 [Z].
3. Kapłan - Staje się prawdziwym kapłanem. Ma moc błogosławieństwa, może wstawić się za kogoś u bogów, prosząc o łaskę, bądź też sprawiedliwość. Może budować własne ołtarze, składać ofiary. Może posiadać trzy pomieszczenia w swojej siedzibie. Za zdobycie rangi otrzymuje 1 [Z].
4. Duchowny - Osiąga mistrzowski poziom. Sam organizuje święta na chwałę Bogom - wie o nich niemal wszystko. Ma z nimi boski kontakt - jest kimś niezwykłym, Bogowie dają mu moc. Jego modlitwa jest niezwykle ważna. Może wskrzesić zmarłego (raz na 30 postów). Może posiadać siedzibę z czterema pokojami oraz stworzyć kolejną z limitem dwóch pokoi. Za zdobycie rangi otrzymuje jeden topaz, 1 [S], 1 [Z], 1 [P].
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://gyaradis.forumpl.net
 
Forumowe rangi.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Gyaradis :: Początek :: Encyklopedia-
Skocz do: